У ХНУРЕ стартував 21 Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»

25.04.2017

25 квітня у стінах Харківського національного університету радіоелектроніки стартував 21 Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який з 1997 року щорічно проводиться за підтримки Міністерства освіти та науки України.
«Мета заходу – об’єднання молодих учених, студентів та аспірантів з різних країн навколо ідеї створення інформаційного простору, а також налагодження та зміцнення між ними професійних зв’язків», – зауважив проректор з науково-методичної роботи Ігор Рубан під час урочистого відкриття Форуму.
На пленарному засіданні з доповідями виступили доцент, докторант кафедри комп’ютерної радіоінженерії та систем технічного захисту інформації Олексій Стрельницький та доцент кафедри біомедичної інженерії Аліна Нечипоренко.
До оргкомітету форуму надійшло 1058 тез доповідей від учасників з 8 країн світу, кращими з яких можна буде ознайомитися під час роботи 11 наукових тематичних конференцій, що пройдуть в рамках заходу.
27 квітня у залі засідань відбудеться урочисте закриття Форуму, де будуть вручені дипломи найкращим доповідачам конференцій.

зберегти цю сторінку в PDF