У ХНУРЕ спортивні єдиноборства гартують бойовий дух студентів і виховують патріотів України

05.04.2017

Спортивні єдиноборства завжди користувалися популярністю у студентів і викладачів Харківського національного університету радіоелектроніки.

Останнім часом на основі бойових вправ споконвічних українських єдиноборств хортингу і козацького двобою викладачі кафедри фізичного виховання та спорту вишу створили унікальну систему підготовки молоді до волонтерської діяльності та служби в Збройних силах України. Сьогодні це особливо актуально. У той час коли наша країна протистоїть зовнішньої агресії, ХНУРЕ не залишається осторонь: він став визнаним центром військово-патріотичного виховання студентів і школярів.

У минулий вікенд спортсмени-єдиноборці ХНУРЕ взяли участь у Кубку України з «Козацького двобою» в Сумах і домоглися значних успіхів.

Старший викладач кафедри МСТ, заслужений майстер спорту України Юлія Губницька й студентка гр. СПРм-15- 1, майстер спорту України Ганна Дідик стали переможцями Кубка України. Вони й ще чотири наші студенти отримали ліцензії Міжнародної федерації і в складі національної збірної команди України виступлять на чемпіонаті Європи з «Козацького двобою», який пройде в кінці квітня в Харкові.

зберегти цю сторінку в PDF