У ХНУРЕ розглянули результати діяльності Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ

25.11.2014

20-22 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшла творча майстерня «Впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти».

Організатори заходу – Всеукраїнська мережа осередків гендерної освіти ВНЗ у партнерстві із Фондом імені Фрідріха Еберта, представництво в Україні, Харківський національний університет радіоелектроніки.
Мета заходу: підбиття підсумків трирічної діяльності Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ та розробка стратегічного плану її подальшої діяльності.
У заході взяли участь представники осередків гендерної освіти навчальних закладів Харкова, Луцька, Дніпропетровська, Сум, Кривого Рогу, Лозової, Острогу, а також представники Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
З вітальним словом перед учасниками виступив помічник ректора університету професор А.Л. Єрохін.
Під час майстерні були презентовані досвід та кращі практики діяльності членів мережі, підведені та проаналізовані перші результати проведення гендерного аудиту ВНЗ, визначені основні напрями та подальші кроки щодо системної діяльності мережі, розроблені методичні та інструктивні матеріали щодо впровадження гендерних підходів у вищу освіту. Центром гендерної освіти ХНУРЕ було представлено проекти: «На шляху до гендерночутливого ВНЗ» (кер. ЦГО ХНУРЕ, доц. Коробкіна Т.В., доц. Дашенкова Н.Н.) та «Волонтерство як ресурс та потенціал впровадження гендерних підходів в освіті» (студ. ХНУРЕ Николенко Д., Арутюнян А., Хабрієв Р., Волков К., Могілко В.).

зберегти цю сторінку в PDF