У ХНУРЕ провели День відкритих дверей

15.03.2015

Минулої неділі один з лідерів вітчизняної освіти – Харківський національний університет радіоелектроніки – провів День відкритих дверей, на який зібралося близько 300 школярів і батьків, студентів технікумів.
Поки йшла реєстрація, наші потенційні студенти знайомилися з експонатами виставки науково-технічної творчості, яку організував центр науково-технічної творчості молоді.
Презентації університету передувала урочиста подія вшанування переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з інформаційних технологій серед школярів, яка проходила в нашому університеті в лютому. Цінні призи переможцям – модеми та сертифікати на послуги національного 3G-оператора України «Інтертелеком» – вручив керівник корпоративного відділу Харківського відділення компанії Олександр Володимирович Жебко.
Найкращі результати показали учні обласної школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість», серед яких Ольга Демцюра, учениця 11 класу, посіла перше місце. Перше місце серед учнів 10 класів посів Ігор Лазебний з харківської гімназії №163. Також серед призерів учні Сахновщинського і Золочівського районів.
Були вручені два модеми за перше місце, два пристрої для інтернет-зв’язку – за друге, і 11 сертифікатів за друге та третє місця.
Презентацію університету «Welcome Students 2015» за традицією провів відповідальний секретар приймальної комісії професор Андрій Леонідович Єрохін, і відповів на запитання присутніх.
Як завжди, в цей день для гостей були проведені екскурсії факультетами, кафедрами, лабораторіями університету, зустрічі з провідними науковцями, демонстрація цікавих розробок вчених та студентів ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF