Підсумки ZIP-квесту для першокурсників

05.09.2013

1 вересня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся квест для першокурсників, який був присвячений Дню знань.

Метою квесту було познайомити студентів з університетом, один з одним, з кураторами, а також весело провести святковий день у стінах вузу.

Участь у квесті взяли понад 1300 студентів, які поступили на перший курс. 57 академічних груп на чолі з кураторами подорожували маршрутом з 26 контрольних пунктів, 18 з яких були структурними підрозділами, а решта – історичними та популярними серед студентів університету.

У кожному із структурних підрозділів студентам розповідали про свою роботу і проводили вікторини, за активну участь в яких студенти отримували призи від спонсорів. Також волонтери студентського сенату організовували веселі конкурси в інших точках маршруту квесту.

Найшвидша група пройшла маршрут за 43 хвилини, а найповільніша витратила на це більше півтори години.

Після закінчення квесту в актовому залі пройшла урочиста церемонія нагородження переможців.

Ось результати квесту:

  • 1е місце посіла команда групи ІНФ-13-1, куратор – доцент кафедри інформатики О.А. Кобилін. Команда була нагороджена грою для всієї групи в пейнт-бол, а також запрошена на участь у квесті «Моє місто».
  • 2е місце посіла команда групи КІ-13-3, куратор – доцент кафедри електронних обчислювальних машин  М.О. Волк. Команда була нагороджена походом на байдарках.
  • 3е місце посіла команда групи ПІ-13-6, куратор – доцент кафедри програмної інженерії Т.С. Ткачова. Команда була нагороджена походом в кінотеатр «IMAX».

Також за результатами квесту був визначений найактивніший куратор. Переможцем у цій номінації став куратор групи ТК-13-2, доцент кафедри метрології та вимірювальної техніки О.М. Буханько.

Багато груп готувалися до цієї події заздалегідь, придумали собі оригінальну форму і особливі знаки, які їх вирізняли. Тому за підсумками квесту була визначена найбільш креативна команда. У цій номінації перемогла група КІ-13-5 (куратор – асистент кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки В.І. Обрізан). Всі студенти групи-переможниці отримали квитки на найближчий домашній матч ФК «Металіст».

У рамках квесту кожен студент брав участь у розіграші лотереї. Ті, хто витягнув щасливий квиток, були нагороджені призами.

Організатором квесту був орган студентського самоврядування ХНУРЕ – студентський сенат, за підтримки ректорату університету.

Спонсорами та партнерами квесту були : IT -компанії « iLOGOS » , « Nix Solutions » , « SIGMA » , « EPAM Systems » , арт – компанія « Калейдоскоп» , ФК « Металіст» та студентська профспілкова організація ХНУРЕ. 

Довідка:

Квест – це інтелектуально-розважальна гра, в ході якої учасники переміщаються місцевістю або будівлею, виконують завдання, відповідають на запитання-підказки, і таким чином досягають 3 цілі:

  • розвиток;
  • згуртування команди;
  • веселе проведення часу.

зберегти цю сторінку в PDF