У ХНУРЕ пройшов урочистий захід, присвячений випуску бакалаврів та магістрів ФНІГ 2017

15.06.2017

Сьогодні в актовому залі Харківського національного університету радіоелектроніки пройшов урочистий захід, присвячений випуску бакалаврів та магістрів ФНІГ 2017, які навчалися російською мовою.

Проректор з науково-методичної роботи, доктор технічних наук, професор Ігор Рубан поздоровив випускників та вручив кращим з них грамоти за особливі успіхи у навчанні.

«Я глибоко впевнений, що роки, проведені у стінах нашого університету залишаться у пам’яті, як найсвітліші та найкращі моменти у вашому житті. Тому від керівництва університету та факультету, від усього професорсько-викладацького складу нашого вишу, вітаю вас всіх зі святом. Від всього серця бажаю вам успіхів та самореалізації. Вважаю, що успіхами у вашій майбутній роботі ви будете створювати імідж нашого університету виключно з найкращого боку», – відзначив у своєму вітанні Ігор Рубан.

Також студентів привітала помічник ректора з виховної роботи Юлія Кобицька та відзначила випускників пам’ятними подарунками за активну участь у житті університету:

«ХНУРЕ – це велика, дружня родина! І нам дуже приємно, що ви стали її частиною, обравши для навчання університет радіоелектроніки».

 

зберегти цю сторінку в PDF