У ХНУРЕ пройшли семінари за участю дочірнього підприємства німецької компанії «Фесто»

11.12.2014

Кафедра проектування та експлуатації електронних апаратів ХНУРЕ спільно з дочірнім підприємством німецької компанії «Фесто» 4-5 грудня провела семінари з техніки для промислової автоматизації.
Семінари складалися з двох частин. Перша частина – «Електромеханічний привід і багатокоординатні маніпулятори». Друга – «Пневмообладнання та основи електромеханіки».
З доповіддю виступив заступник директора з продажів ДП «Фесто» Костянтин Іванович Бережко, який розповів про особливості підготовки повітря і його розводки, про побудову шаф управління, про пневмоострови, про промислові контролери від «Фесто», про датчики тиску і витрат, індуктивні датчики, про системи електромеханіки, маніпулятори, електродвигуни.
Керівник Харківського представництва ДП «Фесто» Вадим Іванович Дяченко розповів про успішні проекти в галузі автоматизації, які виконуються на території Харківської області. Також торкнувся питання використання електромеханічного приводу і багатокоординатних маніпуляторів в проектах з промислової автоматизації.
Метою проведення семінару також було встановлення контактів з підприємствами, які використовують автоматизацію в різних галузях промисловості.
У роботі семінару взяли участь не лише представники Харкова та області, а й підприємств Полтавської та Дніпропетровської областей.
За підсумками семінарів кафедра ПЕЕА отримала від ДП «Фесто» обладнання, яке дозволить розширити лабораторний практикум з промислових логічних контролерів лабораторії EduNet, створеної в 2010 році з ініціативи німецької компанії Phoenix Contact.

зберегти цю сторінку в PDF