У ХНУРЕ пройшла зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні

26.04.2017

Сьогодні в Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшла зустріч керівництва вишу з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Ґертом Антсу, в рамках якої розглядалися перспективні напрямки співпраці та взаємодії між ХНУРЕ та Естонською Республікою.

«У ХНУРЕ дуже багато ініціативних проектів, в тому числі і в рамках програми «Горизонт 2020». Звісно, є проблеми у формуванні консорціуму та пошуку підприємств Європейського Союзу, які б могли випускати технології, що розроблені у виші в рамках цих програм. Тому для нас дуже важлива підтримка Естонської Республіки та націленість на співпрацю з Харківським національним університетом радіоелектроніки», – зазначив, зокрема, проректор Ігор Рубан.

Ґерт Антсу наголосив на тому, що естонська сторона дуже зацікавлена в співпраці з Харківщиною в сфері IT-технологій: «Естонія завжди шукає партнерів у різноманітних двосторонніх проектах з Україною, в тому числі в сфері IT. Тому обов’язково будемо налагоджувати співпрацю з такими університетами як ХНУРЕ».

У свою чергу Валерій Семенець зауважив, що перед адміністрацією вишу стоїть важливе завдання зміцнення позицій університету в міжнародному науковому та технологічному співробітництві.

зберегти цю сторінку в PDF