У ХНУРЕ пройшла конференція трудового колективу

21.12.2014

17 грудня в актовому залі відбулася конференція трудового колективу Харківського національного університету радіоелектроніки.

Відповідно до Статуту, делегати на конференцію обиралися на зборах факультетів, окремих підрозділів. Усього було обрано 130 делегатів, які розглянули цілий ряд актуальних питань.

Були затверджені зміни й доповнення до статуту університету та склад вченої ради, про що доповів учений секретар Олександр Михайлович Цимбал.

З доповіддю про виконання колективного договору за 2014 рік виступив голова профкому співробітників університету Ігор Іванович Ключник. Доповнив доповідача проректор з адміністративно-господарської роботи Євгеній Олексійович Краснокутський.

Делегати прийняли колективний договір між адміністрацією та профкомом на 2015-2018 роки та угоду між адміністрацією та  профспілковим комітетом студентів.

Також був заслуханий звіт комісії з трудових спорів і обрано її новий склад.

Конференція схвалила пропозицію керівництва університету про подання кандидатур професорів Євгенія Володимировича Бодянського, Володимира Володимировича Поповського і Олега Григоровича Руденка на присвоєння їм почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

 

зберегти цю сторінку в PDF