У Харкові буде працювати Другий секретар Посольства Туркменістану в Україні

17.04.2016

У Харкові буде працювати Другий секретар Посольства Туркменістану в Україні Гараев Гюч Арчаевіч і буде займатися переважно освітою. Про це він повідомив на вчорашній зустрічі з адміністрацією університету на чолі з т.в.о. ректора ХНУРЕ Едуард Рубін, а також з деканом факультету підготовки іноземних громадян ХНУРЕ Тамарою Цапко.Другий секретар приїхав до Харкова працювати зовсім недавно, проте його вже зацікавило, як вчаться студенти з Туркменістану в українських вузах, зокрема в Харківському університеті радіоелектроніки. Тепер він буде працювати в харківському офісі постійно і тісно співпрацювати з університетами.

Зустрівся він і зі студентами ХНУРЕ, де зміг вислухати насущні проблеми і зрозуміти, в якому напрямку необхідно рухатися для їх вирішення. 

Едуард Рубін підкреслив, що ХНУРЕ буде і далі посилювати якість підготовки студентів, особливо іноземних, оскільки їм потрібно дати не тільки професійні знання, а й допомогти адаптуватися до життя в українському культурному середовищі.

Знання, отримані цими студентами і продемонстровані у себе вдома – це візитна картка всієї освітньої системи України та запорукою подальшого попиту на наші освітні послуги. 

Планується, що буде посилена співпраця ХНУРЕ з рядом туркменських державних вузів, а також ініційовано відкриття в них філій і інтенсивних курсів російської або української мови, де майбутні абітурієнти зможуть підготуватися до вступу до вузу нашої країни.

зберегти цю сторінку в PDF