У Харківському університеті радіоелектроніки відбудеться Освітні форум

29.02.2016

2 березня з 13:00 до 19:00 в Харківському національному університеті радіоелектроніки (проспект Науки, 14) пройде Освітній форум 2016 у рамках загальнонаціонального форуму – 2016 «Київ-Харків-Львів».

За годину до початку, о 12:00, почне роботу “Ярмарок ідей” – виставка стендових презентацій, пов’язаних з усіма формами освіти: дошкільним, середнім, вищим, включаючи онлайн курси та різними формами самоосвіти.

Головна мета форуму – активізувати співпрацю між громадськістю, професійними співтовариствами і державою для впровадження ефективних змін в українську систему освіти.

Організатори ставлять завданням залучити до дискусії людей з абсолютно різних сфер: керівників навчальних закладів, представників державного апарату управління освітньою системою, а також представників бізнесу, який є споживачем кадрів, що випускаються вищою школою.

На форумі передбачається цікавий формат спілкування. Учасники поділяться на групи, де короткими сесіями обговорюватимуть проблеми і пропонуватимуть рішення. Теми обговорень будуть стосуватися як нового Закону про вищу освіту, так і значення гуманітарної освіти в сучасному світі і відповідності підготовлених фахівців очікуванням бізнесу.

Результати будуть зібрані, сформульовані й оформлені в документ, який буде представлений у Верховній Раді.

Спікерами виступлять експерти в галузі освіти, представники бізнесу, вчені, керівники навчальних закладів.

До участі запрошуються вчителі, батьки, керівники освітніх закладів, представники бізнесу і державних структур, а також експерти в освітній галузі.

Участь у форумі безкоштовна. Для участі необхідно зареєструватися на сайті:

http://kharkiv-with-you.org/aktivni-proekti/osvitniy-forum-2016/reyestratsiya-na-osvitniy-forum-2016-r-harkiv/

 

зберегти цю сторінку в PDF