У нашому університеті завершив свою роботу Міжнародний молодіжний форум

25.04.2015

22 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки, відбулося закриття 19-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті».
У ході його роботи було проведено 11 наукових конференцій, розглянуто близько 1100 доповідей з 48 вищих навчальних закладів і установ України, а також з 7 установ зарубіжних країн. У рамках Форуму проводилась виставка технічної творчості молоді, де демонструвалися понад 100 експонатів – програмні продукти й технічні розробки.
На підсумковому засіданні співголова оргкомітету з проведення 19-го Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», доктор фізико-математичних наук, професор Микола Іванович Сліпченко відзначив зрослу глибину й актуальність робіт, що надійшли до ХНУРЕ, у порівнянні з минулими роками, щиросердо подякував студентам, аспірантам, молодим ученим за активну участь у науці, вручив нагороди Форуму, оголосив про його закриття і початок підготовки до 20-го ювілейного, такого популярного змагання творчої молоді, що проводиться у нас.

зберегти цю сторінку в PDF