Відбулася церемонія нагородження фіналістів конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv»

27.12.2013

25 грудня в конференц-залі Харківського національного університету радіоелектроніки зібралися учасники фінальної частини конкурсу інноваційних проектів «IT-Kharkiv».

Відкриваючи це зібрання, М.І. Сліпченко підкреслив особливу значущість конкурсу для реального втілення в життя розробок його учасників, демонстрації високого потенціалу IT-компаній Харківської області та подякував присутнім за активну в ньому участь.

Теплі слова привітання на адресу присутніх висловив директор департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації Є.В. Шаповал  і вручив переможцям та фіналістам конкурсу дипломи з усіх 12 номінацій. Він привітав переможців і призерів конкурсу, які отримали дипломи, і подякував всіх тих, хто взяв у ньому активну участь, а також в організації Форуму. Від імені оргкомітету Є.В. Шаповал вручив спонсорам Міжнародного форуму «Kharkiv-IT» Подяки. Їх, зокрема, отримали представник генерального спонсора – компанії Global Logic Україна, а також представники спонсорів – компаній TeamDev , ProfITsoft, NIX Solutions Ltd, Videal, Epam, VOOMY IT-парку, Інституту інформаційних технологій, Науково-дослідного інституту лазерних технологій.

Зі списком переможців конкурсу можна ознайомитися тут

зберегти цю сторінку в PDF