У нашому університеті презентуватимуть напрями співпраці вишів в рамках програми ЄС Еразмус+

09.10.2015

12 жовтня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться Інформаційна сесія щодо можливостей співпраці вищих навчальних закладів у рамках програми ЄС Еразмус+.Представників професорсько-викладацького складу харківських вишів, відповідальних за міжнародну діяльність, та студентство ознайомлять з можливостями, які надає вказана програма ЄС, зокрема – про отримання індивідуальних стипендій та грантів.

Захід проходитиме за наступною програмою:

14:00 – 15:50 Презентація можливостей співпраці з програмою Еразмус+ за напрямами: академічна мобільність, програми Жана Моне та розвиток потенціалу для зацікавлених науково-педагогічних працівників вишів, а також відповідальних за міжнародну діяльність;

16:00 – 16:30 Презентація «Індивідуальні стипендії та гранти для студентів і працівників університетів» в рамках Еразмус+ можливостей для студентів (бакалаврів, магістрів, аспірантів), працівників університетів та відповідальних за міжнародну діяльність.

Організатором сесії виступає Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

Довідка

У 2014-2020 роках у Євросоюзі діє нова програма Erasmus+. Вона поєднує сім діючих європейських програм у сфері освіти, науки та спорту, зокрема, й Erasmus та Erasmus Mundus. У рамках Erasmus+ буде збільшено кількість пропонованих стипендій.

Програма надаватиме фінансування для забезпечення більш активної мобільності, міжнародних партнерств та спільних науково-дослідних проектів, а також для розширення можливостей та розвитку кадрів у країнах-партнерах по всьому світу.

 

зберегти цю сторінку в PDF