У нас пройшов турнір з кікбоксингу, присвячений Дню фізичної культури і спорту

18.09.2015

13 вересня залі боксу спортивного комплексу Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся обласний турнір з кікбоксингу, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Проходячи під патронатом завідувача кафедри фізичного виховання професора С.Ф. Танянського і президента Харківської обласної федерації кікбоксингу ВТКА доцента А.М. Литвиненка, він зібрав понад сорок спортсменів, представників з чотирьох вузів і двох ДЮСШ Харкова.
Святкова і товариська атмосфера турніру сприяла проведенню яскравих поєдинків і супроводжувалася патріотичним піднесенням
Турнір був одним з етапів підготовки до фіналу Кубка України, який пройде з 1 по 4 жовтня у Павлограді.
Двоє кікбоксерів ХНУРЕ проходять підготовку за індивідуальним планом і в складі збірної команди України візьмуть участь у чемпіонаті світу-2015 у Бенідормі (Іспанія).
Висловлюємо подяку за майстерність і вітаємо переможців відкритого чемпіонату ХНУРЕ з кікбоксингу: Арнольда Вадіянця (гр. ПМ -13 -1), Філіпа Баррі (гр. СІ – 14 -2), Андрія Ткаченка (гр. ПМ -14 -1), Дмитра Савченка (гр. ПІ-13-5), Володимира Сметанкіна (гр. КН-13-1), Артема Онопрієнка (ХДАФК), Артема Бранціру (ХДАФК) і Руслана Гуляєва (ХНУВС).

зберегти цю сторінку в PDF