У музеї ХНУРЕ представлена унікальна експозиція

14.04.2015

8 квітня в музеї історії Харківського національного університету радіоелектроніки відкрито виставку «Народна війна. 1917-1932 рр. »За архівними документами ЦГА, обласних архівів та архіву СБУ. Експозиція присвячена історії України і зачіпає маловивчену тему.
Над її створенням працювала наукова група під керівництвом Романа Круцика – голови Київського відділення Всеукраїнської організації «Меморіал» ім. В. Стуса. Впродовж двох років автори працювали в державних та галузевих архівах 18 областей України. Опрацьовано та оцифровано понад 350 фондів і близько 1500 архівних справ. В експозиції використано понад 300 світлин, багато з яких представлено вперше.
На відкритті виставки були присутні директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації О.А. Яцина, доцент кафедри історії української літератури ХДУ ім. В.Н. Каразіна В.В. Кисіль, помічник ректора ХНУРЕ А.Л. Єрохін, співробітники факультету електронної техніки, НДЧ, кафедри українознавства, бібліотеки та студенти університету. Зокрема, О.А. Яцина зазначив, що виставка організована відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2019 роки та з метою ознайомлення студентства з історією героїчної боротьби українського народу за державну незалежність протягом свого історичного шляху.

Музей історії ХНУРЕ запрошує всіх бажаючих відвідати цю унікальну виставку, яка триватиме до 28 квітня.Час відвідування з 10.00 до 16.00, крім суботи та неділі. Вхід з вулиці Серпової.

зберегти цю сторінку в PDF