У музеї історії ХНУРЕ відбулася презентація нового проекту

08.02.2016

Музей історії ХНУРЕ презентував свій новий проект – художню виставку «Пори року» і першу експозиція з цього циклу «Зимова феєрія». До 12 лютого тут можна буде познайомитися з роботами вже відомих харківських художників і тих, хто тільки розпочинає свій творчий шлях. Музей планує зробити цей проект постійно діючим і здійснити цього року ще три художні виставки.

Мета цього проекту – залучення студентів, викладачів і співробітників нашого університету та інших вишів, харків’ян, гостей міста до знайомства з творчістю харківських майстрів пензля. Серед них члени Спілки художників України Михайло Алатарцев, викладачі Харківської художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна Юлія Чорнуха, Віктор Смігунов, Тамара Масьома, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди – доцент кафедри живопису Віктор Кулик, викладач Харківської державної академії дизайну і мистецтв Карина Волошко, член молодіжної секції Спілки художників України Катерина Дегтярьова, а також студенти названих навчальних закладів. Чимало їх робіт зберігається в приватних колекціях не лише України, але й за кордоном.

Художники у своїй творчості часто звертаються до природи в різних її проявах. В експозиції можна побачити картини та етюди виконані в різній техніці.

зберегти цю сторінку в PDF