У клубі «Шахрад» відбувся IV Меморіал пам’яті Михайла Федоровича Бондаренка

25.11.2016

З 4 по 9 листопада в турнірному залі шахово-шашкового клубу «Шахрад» проходив IV Меморіал з інтелектуальних видів спорту пам’яті ректора Харківського національного університету радіоелектроніки, почесного президента клубу Михайла Федоровича Бондаренка.

У відкритті меморіалу взяв участь виконуючий обов’язки ректора ХНУРЕ Едуард Юхимович Рубін. Він привітав учасників змагань та вручив директору клубу «Шахрад» Григорію Сільвестровичу Кіктєву Подяку Міністерства молоді та спорту України, якою він був відзначений за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм і відданість справі.

За програмою Меморіалу відбулося 5 турнірів: турнір з класичних шахів, бліц-турнір і рапід-турнір з шахів, бліц-турнір і рапід-турнір з шашок (учасники – за посиланнями). У них взяли участь 119 осіб, серед яких були міжнародні гросмейстери, міжнародні майстри, майстри ФІДЕ, майстри та кандидати в майстри спорту України.

Турнір з класичних шахів виграв випускник ХНУРЕ, кандидат в майстри Леонід Гавриш (результати тут), бліц-турнір з шахів – кандидат в майстри Юрій Семерій (результати тут), рапід-турнір з шахів – міжнародний майстер Валерій Шалімов (результати тут). Перемогу у шашковому бліц-турнірі здобув випускник ХНУРЕ, міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв (результати тут), у шашковому рапід-турнірі – міжнародний майстер Леонід Ціпес (результати тут).

З повним звітом про IV Меморіал-2016 можна ознайомитися тут.

зберегти цю сторінку в PDF