У гостях в університеті ім. В.Н. Каразіна

04.02.2014

На початку року, на території Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна був відкритий Ландау-Центр. Ім’я обране не випадково, Лев Давидович Ландау – відомий фізик-теоретик – хоча і народився в Баку, основну наукову діяльність провів у Харкові.

Сам центр цікавий тим, що його експонати можна помацати, і взяти участь у деяких експериментах. Треба сказати, що цікавий він буде, в першу чергу, дітям, проте, і дорослим тут не нудно.

Днями в Ландау-Центрі оновили експозицію. Раніше тут демонстрували фізику. Зараз надыйшла черга математики. Це було в суботу. Туди запросили й нас. Багато цікавого та пізнавального тут можна було побачити, помацати, відчути. Скажемо ще, що особливо виділявся стенд центру робототехніки Boteon, який об’єднав фахівців з кількох харківських технічних навчальних закладів. В основному – це студенти Харківського національного університету радіоелектроніки. Проте в команді працювали і студенти ХПІ та комп’ютерно-технологічного коледжу. Вони показали і своїх павуків на базі мікроконтролера Aurdino і гордість центру – робот Джівко , який вже встиг «засвітитися» на телеекрані, і 3D-принтер і багато іншого. Відвідувачі Ландау-Центру жваво цікавилися працюючими експонатами, задавали багато питань і просто з захопленням спостерігали…

зберегти цю сторінку в PDF