Створені передумови для активної співпраці з польською компанією SMF Poland

17.11.2015

17 листопада в міжнародному відділі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася зустріч Генерального директора компанії SMF Poland Sp. z o.o. Єжега Кульчицького з професором Мурадом Анверовичем Омаровим.
Рамкова угода, підписана керівництвом університету з компанією, охоплює широкий спектр співробітництва та проведення спільних досліджень в галузі створення сучасного промислового устаткування з програмним управлінням, вирішення проблем у сфері застосування програмованих логічних контролерів, спільної роботи над удосконаленням устаткування, що випускається, а також проведення практик для студентів і стажувань для випускників університету у фірмі SMF Poland.
Також Єжег Кульчицький обговорив із завідувачем кафедри радіотехнологій інформаційно-комунікаційних систем професором Олександром Івановичем Цопою можливість створення в університеті спеціалізованої лабораторії з програмованих логічних контролерів провідних фірм Mitsubishi і Siemens. На зустрічі зі студентами радіотехнічного факультету гість ХНУРЕ презентував промислове обладнання, що випускається фірмою SMF Poland, і розповів про умови стажування студентів.

зберегти цю сторінку в PDF