Студентський сенат ХНУРЕ – співзасновники Конфедерації студентів Харківщини

27.01.2016

Вчора у активісти Студентського Сенату ХНУРЕ Богдан Стеблянко та Яна Кавуненко стали співзасновниками нового студентського об’єднання – Конфедерації cтудентів Харківщини! Захід відбувався у Premier Palace Hotel Kharkiv.

Сьогодні делегати з 31 університету підписали угоду про створення ХКС та робочий меморандум, де представники ХНУРЭ теж брали участь.

Члени Конфедерації, прагнучи до оперативного вирішення нагальних проблем студентів Харківщини, та розширення багатосторонніх зв’язків, введення в дію європейських стандартів та цінностей в сфері освіти, вислухали та підтримали такі проектні напрями:

1. Erasmus Plus. Fullbright Program. Активізація роботи в цих конкретних напрямках.

2. Боротьба з корупцією, програма “Clean University. Взаємний моніторинг”.

3. Центр грантової підтримки та стипендій. Три можливості щодня.

4. Створення традиції – щорічної презентації ВНЗ Харківщини для абітурієнтів “Studway”.

5. Школа ефективного бюджету студентського самоврядування.

6. Незалежний аудит як обов’язковий інститут в освітній сфері.

Під час заходу делегати від Харківського національного університету радіоелектроніки ознайомили присутніх зі своїм навчальним закладом та представили результати своєї роботи: це участь у програмах Erasmus +, що розвиваються в університеті, проведення анонімних опитувань студентів та багато іншого.

Студентський сенат був приємно здивований, коли присутні назвали університет ХНУРЕ одним із найперспективніших університетів.

зберегти цю сторінку в PDF