Студенти ХНУРЕ будуть поглиблено вивчати теорію алгоритмів і структури даних

24.04.2016

У Харківському національному університеті радіоелектроніки спільно з IT-Кластером пройшов відбір студентів, здатних до поглибленого вивчення теорії алгоритмів і структур даних, в групу, навчатися в якій студенти будуть з 2 по 4 курси.Тестування було запропоновано пройти 114 студентам першого курсу різних спеціальностей вузу. У першому турі взяли участь 79 осіб з факультетів КН, ПММ та КВУ, за підсумками була сформована група з 27 осіб, які успішно пройшли три тури тестування.

Перший тур був заочним, складався з логічних задач. Другий тур – письмовий, де учасники вирішували 25 математичних задач за відведений час в 1,5 години. 

Третій тур по написанню для програм вирішення олімпіадних завдань Проходив вночі після другого туру, учасникам пропонувалося вирішити 5 завдань. Відбір проводили викладач кафедри Програмної інженерії доц. Вечур А.В. і вчитель Харківського навчально-виховного комплексу №45 “Академічна гімназія” Арзубов Н.А. У продвинуту групу потрапили студенти спеціальностей ПІ, КН та ИНФ, загальний список наводиться нижче. Програма курсів і склад викладачів формується спільно кафедрою Програмної інженерії 

(https://www.facebook.com/groups/161368330615226/?fref=ts)

и Kharkiv IT CLUSTER (https://www.facebook.com/groups/kharkivitcluster/).

 

зберегти цю сторінку в PDF