Студенти факультету інфокомунікацій гідно представляли ХНУРЕ в Одесі

03.05.2017

24-26 квітня в Одеській національній академії зв’язку імені О.С. Попова пройшов ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Телекомунікації» та спеціальностей «Інформаційні мережі зв’язку» й «Телекомунікаційні системи та мережі». Цього року в ІІ турі олімпіади брали участь 68 студентів з 11 вищих навчальних закладів України. Харківський національний університет радіоелектроніки в Одесі представляли студенти факультету інфокомунікацій. Кращі з них були нагороджені дипломами та грамотами. 
Третє місце в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Телекомунікації» посів студент 3-го курсу Максим Васильович Гусак (ТК-14-1). Він отримав диплом ІІІ ступеня! 
Грамотою за оригінальне розв’язання задачі з дисципліни «Теорія електрозв’язку» був нагороджений студент групи ТК-13-1 Віталій Валерійович Фісенко. 
Вітаємо також нашу команду студентів 3-4 курсів (М.В. Гусак, гр. ТК-14-1, В.М. Воробйова, гр. ТК-13-2 та В.В. Фісенко, гр. ТК-13-1), яка посіла друге місце в командному заліку олімпіади з напряму «Телекомунікації». 
Детальніше про олімпіаду – за посиланням:  https://onat.edu.ua/?pg=olimp2017

зберегти цю сторінку в PDF