Студент ХНУРЕ переміг на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямку «Математичні науки»

31.03.2017

30-31 березня на базі Винницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.Наукові змагання тут проходили у двох секціях: «Математика» і «Прикладна математика». Усього було представлено 32 роботи.

Харківський національний університет радіоелектроніки у «Прикладній математиці» представляв студент четвертого курсу факультету інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту Максим Шпакович з науковою роботою на тему «Метод R-функцій у чисельному аналізу повільних стаціонарних в’язких течій». Науковий керівник переможця – доцент кафедри прикладної математики, кандидат  фізико-математичних наук Максим Сидоров.

Студент Максим Шпакович був визнаний переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Математичні науки» у 2016-2017 навчальних роках та був нагороджений Дипломом І ступеня. За високий рівень керівництва студентською науковою роботою переможця подякою був відзначений науковий керівник, доцент Максим Сидоров. 

зберегти цю сторінку в PDF