Студентський сенат ХНУРЕ провів звітно-виборну конференцію

28.02.2013

За день до початку весни в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася головна подія у житті студентського самоуправління – діючий Сенат звітував про свою трирічну роботу. 

Основними учасниками конференції стали студенти-делегати від академічних груп. Також її гостями були проректори, декани факультетів, керівники структурних підрозділів університету, представники студентської профспілкової організації і профспілки співробітників, а також  представники органів студентського самоуправління інших вишів Харкова, з якими співробітничає Студентський сенат. Уперше в роботі конференції взяли участь студенти факультету навчання іноземних громадян ХНУРЕ.

Зі звітною доповіддю виступила голова Студентського сенату ХНУРЕ Анастасія Романовська, яка дала вичерпну інформацію про свою роботу і діяльність своїх колег за звітний період. Що ж, зроблено немало з усіх напрямків. Це і тісна співпраця з сенатами факультетів, і активна робота дев’яти комітетів Сенату та діяльність його центру студентських ініціатив і клубів. У цілому Сенат ХНУРЕ справлявся з тим, аби допомогти студентам і аспірантам у їхній науковій, професійній і громадській діяльності, а також налагодити пристойне проживання у студмістечках, надати допомогу в організації дозвілля тощо. Разом з тим він достойно виконував одну з головних своїх функцій – брав участь у захисті інтересів студентів та аспірантів, успішно погоджував їх з інтересами керівництва ВНЗ.

Серед досягнень Студентського сенату ХНУРЕ можна відзначити перемогу в міському конкурсі студентських рад у 2011 році і визнання його кращим органом студентського самоуправління вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. У 2012 році в телевізійному проекті «Империя вузов» Студентський сенат ХНУРЕ здобув третє місце і звання «Самый веселый вуз». Окрім того, студенти ХНУРЕ, очолювані Сенатом, відзначилися у волонтерських програмах на Євро-2012.

Це далеко не повний перелік добрих справ і досягнень Студентського сенату. Є, звичайно, і проблеми, і не до кінця виконані задуми. Проте, в цілому, робота робилася і, як її згодом всі оцінили, – задовільно.

В обговоренні доповіді взяли участь: голова студентської профспілки університету Андрій Віталійович Фролов, голова комітету Сенату з роботи з іноземними студентами Андрій Бражников, проректор з адміністративно-господарської роботи Євгеній Олексійович Краснокутський, помічник ректора з виховної роботи Євген Сергійович Сакало, професор Микола Іванович Сліпченко.

Потім відбулися вибори нового голови Студентського сенату ХНУРЕ. Ним одноголосно стала студентка третього курсу Владислава Романовська.

Згодом директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Олександр Миколайович Павловський, провідний спеціаліст центру Наталя Миколаївна Маренич і Анастасія Романовська нагородили кращий волонтерів від ХНУРЕ на Євро-2012.

Кращі студенти-переможці конкурсу плакату, фото та графіки, присвяченого міжнародній акції «16 днів проти насильства», Сергій Гопко (ЕК-11-1), Руслан Хабрієв, Ася Арутюнян, Юлія Плотніченко, Анастасія Товстонос, Ганна Пєфті (всі – ВПС 11-1), Владислава Романовська (ВПС-10-1) нагороджені почесними грамотами Міжнародної організації Ла Страда Україна. Нагороди вручила керівник Центру тендерної освіти ХНУРЕ Т.В. Коробкіна. 

зберегти цю сторінку в PDF