Спробуй себе – візьми участь у Міжнародному чемпіонаті «Золотий Байт-2015»

05.02.2015

Комп’ютерна Академія «ШАГ» запрошує студентів взяти участь у Міжнародному чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий Байт-2015», який проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України. Генеральними партнерами Чемпіонату «Золотий Байт» виступають провідні компанії у сфері IT: Microsoft, InterSystems, Dell, Intel, поліграфія Wolf, Stearling Studio і багато інших.Мета чемпіонату – надати молодим фахівцям можливість виявити свої здібності та продемонструвати високі знання у сфері IT-технологій. Організатори Чемпіонату, на чолі з генеральним директором Комп’ютерної Академії «ШАГ» та ініціатором проведення Чемпіонату, Дмитром Корчевським націлені на пошук нових ідей і талантів, а також заохочення тих, хто готовий продовжувати розвиватися і створювати нові цікаві проекти.

Окрім того, участь у Чемпіонаті це шанс зарекомендувати себе серед представників найбільших IT-компаній світу. У минулому році багато учасників отримали пропозиції про роботу від світових IT-компаній, а автори найцікавіших стартап-проектів отримали інвестиції та підтримку. Крім призів, для студентів були передбачені освітні поїздки у світові центри інформаційних технологій. Організатори «Золотого Байта» цього року продовжують традицію і приготували переможцям захоплюючі подорожі на кращі світові IT-івенти.

Брати участь у Чемпіонаті можуть студенти (будь-яких форм навчання) та випускники 2014 року, а також школярі, причому не тільки з України, але й з інших країн, таких як Білорусія, Грузія, Казахстан, Литва, Естонія та ін. Вік учасників, професія та місце проживання не мають значення, важлива приналежність до учнівської молоді: взяти участь у Чемпіонаті може студент будь-якого навчального закладу, при наявності студентського квитка або залікової книжки, а також випускник будь-якого навчального закладу, термін випуску якого не перевищує одного року.

Для цього необхідно до 21 лютого зареєструватись на порталі www.goldenbyte.org і виконати завдання першого етапу Чемпіонату, який проводитиметься віддалено в on-line режимі. Всього етапів буде три. Півфінали в рамках другого етапу пройдуть у період з 27 лютого по 23 березня в таких містах України, як Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Миколаїв, Полтава, Рівне, Маріуполь, Луцьк, Чернігів. Заключний же етап – Міжнародний фінал – відбудеться в Києві.

Тема конкурсних робіт «Золотий Байт-2015» звучатиме так: «Сhanging the World», тобто «Змінюючи світ». Цього року вперше буде представлена номінація від компанії Microsoft – Best in Cloud, участь у якій передбачає роботу з сервісом Microsoft Azure.

Номінації чемпіонату:

- «Startup Сhallenge» – конкурс програмних проектів;

- «Networking Technologies» – номінація для системних адміністраторів;

- «Mobile Development» – конкурс мобільних додатків;

- «NoSQL Expert» (номінація за підтримки компанії InterSystems) – конкурс програмних проектів під платформу InterSystems Caché;

- «Best in Сloud» (номінація за підтримки компанії Microsoft) – конкурс проектів з використанням сервісу Microsoft Azure;

- «Game Design» – конкурс зі створення ігор;

- «Character Design» – конкурс зі створення ігрових персонажів;

- «Web Design» – конкурс web-проектів;

- «Short Movie» – конкурс короткометражних фільмів.

Наприкінці не можна не відзначити, що цей конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне виявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Однак, крім моральної мотивації, учасників чекає ще й грошове заохочення. Як заявляють організатори, призовий фонд Чемпіонату складе 500 000 гривень. Отримати більш детальну інформацію, а також переглянути приклади робіт переможців Чемпіонату «Золотий Байт-2014» можна на сайті http://www.goldenbyte.org/  і сторінках проекту в соцмережах: www.facebook.com/GoldenByteInternational,   www.vk.com/goldenbyt.

зберегти цю сторінку в PDF