Спортсмени ХНУРЕ перемогли на Кубку України з кікбоксингу ВТКА

10.10.2015

З 1 по 4 жовтня в Павлограді відбулися змагання Кубку України серед дорослих та чемпіонату України серед юніорів з кікбоксингу ВТКА. В Кубку України взяли участь 318 кікбоксерів з 16 областей країни. Серед них було багато відомих спортсменів, які своїми перемогами на чемпіонатах світу та Європи багато разів доводили могутність бойового духу українців.
Спортсмени Харківського національного університету радіоелектроніки продемонстрували високий рівень змагальної майстерності і в жорстких та видовищних поєдинках вибороли золоті медалі чемпіонату та Кубку. Переможцями Кубку України стали викладач кафедри МСТ кандидат технічних наук Ю.С. Губницька, студентка групи СІу-15-1 Ю. Нагорна, бронзовим призером – інженер кафедри МСТ Е. Марков, а чемпіонами України серед юніорів – студент групи РТ-14-1 Д. Пельтек та студент групи КН-15-1 Д. Петрук.
 Кубок України був останнім етапом відбору до збірної команди України, яка з 3 по 8 листопада візьме участь у чемпіонаті світу в Бенідормі, в Іспанії. У складі збірної команди України на чемпіонаті світу виступатиме кандидат технічних наук, майстер спорту міжнародного класу, вихованка заслуженого тренера України, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента А.М. Литвиненка, представник ХНУРЕ – Ю.С. Губницька.

зберегти цю сторінку в PDF