Спортивний урожай медалей

24.10.2016

7, 8 жовтня 2016 р в нашому Університеті проходив Кубок м. Харкова з черлідингу. У змаганнях взяло участь понад 120 спортсменів різних вікових категорій.

Наші студенти успішно виступили, завоювавши золото в категорії чер-данс хіп-хоп квартет: Некрасова Клавдія ф-т ПММ, Волошина Олена ф-т ТКВТ, Дмитренко Ірина ф-т ТКВТ, Гаєвська Дарина ф-т КН; срібло в категорії чер-данс хіп-хоп соло завоювала Садовська Мілла ф-т ПММ і бронзу в категорії чер-данс джаз соло розділили КМС з художньої гімнастики Ломова Юлія ф-т КВУ і Семенко Катерина ф-т ТКВТ.

Переможці були нагороджені дипломами та медалями.

А 14, 15 жовтня в м Суми відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки Кубок Слобожанщини. У ньому взяло участь 7 областей України. Наша збірна команда у складі: Дмитренко Ірини ф-т ТКВТ, Волошиної Олени ф-т ТКВТ, Мальцевої Надії ф-т ТКВТ, Некрасової Клавдії ф-т ПММ, Любічева Ольги ф-т ПММ, Мірошниченко Нелі ф-т ЕТ, Піх Олени ф-т ЕТ, Юр’євої Вікторії (тренер доц. Семашко Світлана Анатоліївна) зайняли III місце в категорії аеростеп. Дівчата були нагороджені бронзовими медалями та дипломами.

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог.