Співробітники ХНУРЕ були прийняті до лав Національної спілки журналістів України

12.06.2015

Напередодні Дня журналіста України співробітники телецентру Харківського національного університету радіоелектроніки – директор Олександр Супрун і головний редактор Світлана Стьопіна – були прийняті до лав Національної спілки журналістів України.
У нашій країні журналісти відзначають своє професійне свято 6 червня. Саме в цей день, у 1994 році, Національна спілка журналістів України стала колективним членом Міжнародної федерації журналістів. Спілка журналістів – це об’єднання професійних творчих працівників і стати його членом почесно і відповідально.
Світлана Стьопіна, ділячись своїми враженнями, розповіла, що відчувала себе як на іспиті. Маститі журналісти задавали каверзні запитання про будні журналістики місцевих медіа, про складнощі практичної роботи. А після перегляду творчих робіт зав’язалася гаряча дискусія про перспективи розвитку малих форм телебачення та інтернетвидань. Олександр Супрун розповів колегам про роботу телецентру і студентського телебачення ХНУРЕ.
Члени правління Харківського відділення Національної спілки журналістів з великим інтересом вислухали інформацію про діяльність телебачення вишу й побажали колективу креативу, цікавих проектів і успішного розвитку цього нового напрямку ЗМІ.
Вступ співробітників телецентру в ряди професійної спільноти журналістів сприятиме підвищенню іміджу університету, а також розвитку творчих зв’язків телецентру із засобами масової інформації.

зберегти цю сторінку в PDF