Співпраця з Student Travel

24.04.2016

ХНУРЕ буде співпрацювати з компанією Student Travel в рамках розвитку відділу міжнародних програм та академічної мобільності.

Договір про співпрацю було підписано 21 квітня, в ХНУРЕ. Цілі угоди – координація дій з інформування студентської молоді про існуючі програми обміну і можливості участі в цих програмах, обмін досвідом між сторонами за програмами обміну, налагодження академічних і міжнародних зв’язків, а також спільна реалізація учасниками проектів в сфері розвитку та навчання студентської молоді. 

За умовами угоди, Student Travel буде своєчасно бронювати програми, що стосуються організації практики і навчання, інформувати студентів університету про необхідні документи для поїздки і терміни формування віз, а також надавати всіляку підтримку для студентів ХНУРЕ під час перебування за кордоном. 

У свою чергу, ХНУРЕ буде надавати Student Travel інформаційну підтримку, узгоджувати перелік програм для участі студентів і інформувати компанію про їхню зацікавленість, а також допомагати студентам в оформленні документів для участі в програмі. 

Компанія Student Travel – офіційний представник організації СIEE (Рада з міжнародних освітніх програм обміну) в Україні, а також провідний представник програм студентського обміну. Одна з таких програм – Summer Work and Travel USA, яка вже давно користується популярністю серед студентської молоді.

Міжнародне визнання програми пов’язано з двома основними можливостями, які вона дає – можливість подорожі до Сполучених Штатів Америки, а також отримати фінансову підтримку. 

Вакансії, які пропонуються молодим людям, не потребують спеціальної підготовки, не передбачають важких фізичних навантажень і відібрані спеціально для студентів, що бажають знайти місце роботи на час літніх канікул. Крім того, щоденне перебування в американському середовищі дозволяє їм розвинути комунікативні здібності та напрацювати практику спілкування англійською мовою.

Учасникам програми надається близько 10 академічних стипендій різних навчальних закладів, які призначені для студентів, бажаючих продовжити вчитися у відповідному вищому навчальному закладі. Одна з найпопулярніших спеціальностей – інформаційні технології. 

В рамках даної співпраці компанія Student Travel пропонує студентам Харківського національного університету радіоелектроніки особливі умови участі в програмі. 

Участь в програмах студентського обміну розширює можливості майбутніх фахівців і підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.

зберегти цю сторінку в PDF