Спартакіада Харківської області з боксу

27.04.2016

З 22 по 24 квітня в спортзалі Харківського національного університету будівництва (ХНУБА) проходила Спартакіада Харківської області з боксу.Змагання були відбірковими до чемпіонату України серед студентів. У них взяли участь 150 спортсменів з 12 ВНЗ Харкова.

Про високий рівень турніру говорить участь в ньому майстрів спорту України та майстрів спорту України міжнародного класу.

Успішно виступила на турнірі збірна команда нашого Університету. Срібним призером став студент групи КН-14-3 Андрій Коцаренка.

Бронзовими призерами стали Денис Шестаков (КІу-14-6) та Павло Шевченко (АТ-14-1).

У змаганнях серед жінок треті місця в своїх вагових категоріях посіли Катерина Пахомова (ВПС-12-1), Ганна Андроникова (СТЗІ-15-1), Ганна Богун (КН-15-1) та Катерина Бондаренко (КІ-12-2) .

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом!