Солідні роботодавці та талановиті студенти: знайомство відбулося

30.11.2015

 Сьогодні, 27 листопада, в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся ось уже 12 ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття». Урочисте відкриття за традицією проходило в актовому залі. Відкривав ярмарок вакансій виконуючий обов’язки ректора Е.Ю. Рубін. Компанії-партнери підготували презентації для студентів і випускників, де висвітлили інформацію про стажування, конкурсах, планах.У ярмарку вакансій взяли участь понад 45 компаній. Компанії-роботодавці представили для наших студентів і випускників більш, ніж 350 вакансій.
Дякуємо за підтримку наших партнерів: генерального партнера компанію Nix Solutions Ltd., а також партнерів Zfort Group, G5e, EPAM Systems, GlobalLogic, Sigma Software, Infostroy, Ciklum, «Робота в Харкові», завдяки яким університет має можливість проводити щорічний захід – Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».
Щиро сподіваємося, що наші студенти та випускники знайшли свої перші робочі місця, а компанії-роботодавці гідних кандидатів на заявлені вакансії!

зберегти цю сторінку в PDF