Шоу роботів, комп’ютерні ігри та тривимірний простір – Харківський національний університет радіоелектроніки відкриває свої двері!

15.12.2015

20 грудня о 8.30 абітурієнтів чекають на реєстрацію в холі 1-го поверху головного корпусу, а о 9.00 майбутніх студентів почнуть знайомити з університетом і наочно продемонструють те, де можна втілити отримані під час навчання знання.

У абітурієнтів буде можливість пограти в 3D-шахи як в “Теорії великого вибуху” – унікальна розробка студента другого курсу ХНУРЕ факультету комп’ютерних наук Вадима Шовкуна.

Штучний інтелект розпізнає Ваше обличчя і зареєструє для участі в чемпіонаті з комп’ютерних ігор NURE Challenge – наймасштабнішому game-заході Харкова серед школярів, на якому визначається найсильніший в популярних комп’ютерних іграх «DotA-2» і «FIFA-2007».

Вас чекає турнір-шоу роботів по Кегельрінг – учасники зможуть спробувати управляти роботом Lego NXT і мобільною платформою, і роботрек – справжні гонки роботів від факультету автоматики та комп’ютерних технологій ХНУРЕ.

Факультет комп’ютерної інженерії та управління познайомить старшокласників з апаратурою кіберзахисту, робочою станцією компанії Hewlett-Packard для проектування систем на кристалах і зі своїми розробками вчених і студентів.

А також тривимірне знайомство з головним корпусом Харківського національного університету радіоелектроніки!

Будемо раді бачити Вас 20 грудня в 8.30!

Детальніше: http://nure.ua/all_news/xarkovskij-universitet-radioelektroniki-priglashaet-na-den-otkrytyx-dverej/

                  https://www.facebook.com/events/782339701878057/

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) – один із найстаріших вищих навчальних закладів України. Університет засновано в 1930 році. ХНУРЕ сьогодні – вищий навчальний заклад що динамічно розвивається. З концентрації науково-технічного та науково – педагогічного потенціалу в області радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій та обчислювальної техніки університет не має собі рівних в Україні!

 

 

 

 

 

зберегти цю сторінку в PDF