Розвиток політики lifelong learning (LLL) в Україні

30.09.2015

28-30.09.2015 в рамках Темпус проекту «Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та України (LeAGUe)» 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбувся семінар «Розвиток політики LLL в Україні».

Проект фінансується Європейським Союзом за активної участю Міністерств освіти і науки України, Вірменії та Грузії.

На семінарі активно обговорювалися питання щодо:

  • перспективи реалізації LLL в Україні;
  • навчання як підприємницького процесу;
  • розробки LLL курсів – об’єднання науки, промисловості та бізнесу;
  • методів навчання дорослих.

Були представники з: Харківського Національного Університету радіоелектроніки (Україна), Національного Технічного Університету України “КПІ”, Одеського Національного Політехнічного університету (Україна), Київського Національного Університет ім. Т. Шевченка (Україна), Ліннеус університету (Швеція).

Всі учасники брали активну участь у семінарі з питань стратегії розвитку LLL, а також у майстернях, що стосуються розвитку LLL-курсів, методів навчання дорослих.

Результати цього семінару є дуже важливими для України, особливо в світі концепції проекту закону «Про освіту», де означені поняття і «форми навчання впродовж життя». 

Контакти:

Генеральний менеджер проекту: Ульф Розен, координатор, Ліннеус Університет, e-mail: ulf.rosen@lnu.se, телефон +4670-375 64 

Координатор проекту в Україні: Ілона Ревенчук к.т.н, доцент каф. Програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки, e-mail: 7021805@gmail.com , телефон +380577021805.

http://tempusleague.eu/ 

Основні відомості

Теmpus є програмою Європейського Союзу, яка підтримує модернізацію вищої освіти в країнах-партнерах Східної Європи, Центральної Азії, Західних Балкан та Середземномор’я головним чином у рамках проектів співпраці університетів.

http://eacea.ec.europa.eu/tempus/programme/about_tempus_en.php

  

зберегти цю сторінку в PDF