Розширення партнерства зі Швецією

20.01.2016

Постійний партнер ХНУРЕ Технологічний інститут Блекинге (Blekinge institute of thecnology Карлскруна, Швеція) продовжує співпрацю за низкою напрямків.

Два університету вже працюють разом у проекті Темпус «ENGENSEC», в якому Технологічний інститут Блекинге є грантоутримувачем проекту, що фінансується за підтримки Європейської комісії. Проект спрямований на створення нової магістерської програми в галузі інформаційної безпеки. Спільні зусилля партнерів консорціуму по створенню уніфікованої магістерської програми сприятимуть підготовці професіоналів високого рівня для ефективного вирішення проблем у сфері інформаційної безпеки. Крім того, співпраця вже розвивалася у двох проектах Еразмус-Мундус в Software Engineering і European Planning.

Учора перший проректор шведського університету дав згоду на розробку і запуск нової програми подвійного диплому на базі поточних напрацювань міжнародних проектів. Наступний етап – проведення розширених переговорів і формування принципово нової програми для факультету телекомунікацій та вимірювальної техніки.

зберегти цю сторінку в PDF