Розпочав роботу 18-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті»

14.04.2014

Сьогодні, 14 квітня, в Харківському національному університеті радіоелектроніки, розпочав свою роботу 18-й  Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті», який проходить в рамках днів науки в Україні та присвячений 100-річчю від дня народження В.Г. Сергєєва.В урочистій обстановці Форум відкрив професор Микола Іванович Сліпченко. Він відзначив, що Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» є унікальним заходом, його девіз «Інтелектуальна столиця України –  Харків – чекає на талановиту та обдаровану молодь» повністю виправдовує сподівання організаторів цього наукового дійства.

М.І. Сліпченко виголосив доповідь про життя і діяльність видатного Головного конструктора й керівника робіт зі створення систем керування космічною технікою, одного з першопрохідців вітчизняного ракетобудування, двічі Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської і Державних премій СРСР і УРСР, академіка АН УРСР, доктора технічних наук, Почесного громадянина Харкова Володимира Григоровича Сергєєва, 100-річчя якого відзначається в цьому році на державному рівні.

З пленарними доповідями виступили молоді вчені – майбутні доктори наук: кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри ФОЕТ ХНУРЕ Т.І. Фролова («Перспективы развития высокоэффективных источников света: от теории к реальным осветительным системам») і кандидат технічних наук, доцент кафедри ЕОМ ХНУРЕ О.А. Бессонов («Эволюционирующие искусственные нейронные сети прямого распространения: архитектуры, обучения, применения»).

У рамках Форуму з 14 по 16 квітня  пройде 12 наукових конференцій. Вперше сьогодні була проведена ІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих та основних факультетів, слухачів центрів навчання іноземних громадян.

На 18-й форум надійшла 1431 теза доповідей від молодих вчених, аспірантів і студентів з 75 вищих навчальних закладів та організацій України, а також з 35 зарубіжних установ.

У рамках Форуму пройшла  виставка технічної творчості молоді, на якій було показано близько 100 експонатів, як програмних продуктів, так і технічних розробок. Кращі з них були відзначені дипломами і призами Форуму.

Закриття  Форуму та підведення  підсумків його роботи планується провести  16 квітня, після завершення секційних занять.

зберегти цю сторінку в PDF