Розглянуто питання науково-технічного партнерства ODTU Teknokent і НПРЕІ

09.12.2014

29 листопада на базі наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» (НПРЕІ) відбувся круглий стіл «Про науково-технічне партнерство турецького науково-технологічного парку ODTU Teknokent і НПРЕІ», в якому взяли участь: керівник провідного турецького науково-технологічного парку ODTU Teknokent Уфук Батум, менеджер програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Розвиток державно-приватного партнерства в Україні» (P3DP) Ірина Вікторівна Давидова, регіональний менеджер Європейської Бізнес Асоціації Ірина Олегівна Коновалова, директор Харківського регіонального центру інвестицій та розвитку Олександр Олексійович Дудка, в.о. проректора Харківського національного університету радіоелектроніки Олександр Іванович Дохов, декан факультету навчання іноземних громадян ХНУРЕ Мурад Анверович Омаров, генеральний директор НПРЕІ Валерій Павлович Прохоров, представники 13-ти стартапів бізнес-інкубатора наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика».
На круглому столі обговорювалися питання можливих напрямків і форм міжнародної кооперації у сфері трансферу технологій та залучення програм технічної допомоги й венчурних інвестицій для створення стартапів на базі бізнес-інкубатора наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика».
В рамках круглого столу представники стартапів Наукового парку презентували свої інноваційні проекти.
Керівник турецького технологічного парку Уфук Батум поділився з молодими інноваторами своєю історією успіху, а також запропонував допомогу в проведенні курсів інноваційних підприємців для початківців- стартаперів на основі міжнародного досвіду активізації малого бізнесу.
Керівництво наукового і технологічного парків обговорили питання можливої співпраці. Досягнуто домовленості про підписання угоди про науково-технічне партнерство між Науковим парком «Радіоелектроніка та інформатика» і турецьким науково-технологічним парком ODTU Teknokent.
Дана угода спрямоване на підвищення рівня теоретичних і практичних знань зі створення малого бізнесу у вигляді стартапів із залученням студентів та молодих вчених, які бажають мати свій бізнес, пошук та залучення інвестицій для комерціалізації конкретних інноваційних проектів, підвищення ринкової конкурентоспроможності проектів, надання стартапам якісних консультативних, освітніх, юридичних, технологічних, інформаційних та інших послуг.

зберегти цю сторінку в PDF