Урочисте відкриття Міжнародної зимової школи з програмування 2013

18.02.2013

Свідченням того, що Зимова школа з програмування набуває обертів, є зростання кількості її учасників. Цього разу до ХНУРЕ прибула рекордна кількість гостей – 113 команд (322 учасники і 70 тренерів) з 60 вищих навчальних закладів України, Росії, Грузії, Казахстану, Білорусі, Болгарії.  

Разом з тим гості познайомилися з Харковом, його історією, культурою, архітектурою та сучасністю. А найголовніше – здобули не лише нові знання, а й численних друзів.

Уже вшосте університет приймає учасників зимових змагань з програмування не лише з усіх куточків України, а й з інших країн.

Вітаючи гостей, професор М.І. Сліпченко, зокрема, зазначив, що Зимова школа – це унікальний захід, єдиний такий в Україні, мета якого – підвищення професійного рівня молодих IT-фахівців, удосконалення їхньої майстерності в алгоритмізації та програмуванні. І висловив сподівання, що десять днів у Харкові стане для них часом цікавої, захоплюючої роботи, яка, до того ж, мотивуватиметься здоровим змагальним духом її учасників.

Від імені журі змагань його голова – виконуюча обов’язки завідувача кафедри програмної інженерії професор З.В. Дудар поздоровила присутніх з початком творчих змагань, представила гостей школи і тих, хто буде проводити цей захід.

Учасників Зимової школи привітала директор науково-методичного педагогічного центру департаменту освіти Харківської міської ради А.С.Дулова. До її побажань також приєдналися небайдужі спонсори школи.

Детальніша інформація на сайті школи: ws.kh.ua

зберегти цю сторінку в PDF