Пройшло засідання координаційної ради Кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT»

23.06.2015

17 червня в залі засідань НДІ правознавства (вул. Пушкінська, 49) відбувся круглий стіл і засідання координаційної ради Кластера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) «Kharkiv-IT», у яких взяли участь фахівці Харківської обласної державної адміністрації, провідних вищих навчальних закладів та ІТ компаній.

На засіданні Координаційної ради Кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT» були розглянуті наступні питання:

1. Стратегія Кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT»: розвиток інфраструктури, підвищення компетенції кадрів, удосконалення взаємодії IT-компаній. Пріоритети лідерів ринку.

2. Формування робочої групи з підготовки до проведення ІІ Міжнародного форуму «KHARKIV-IT».

3. Зміст сертифікованої освітньо-професійної програми «ІТ-право», що розпочинає НДІ правознавства, та особливі умови участі в програмі, які будуть створені для підприємств-учасників кластера.

4. Ініціатива НДІ правознавства, Наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» і Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку щодо організації роботи «Decentralized Business Incubator».

Засідання координаційної ради Кластера ІКТ «Kharkiv-IT» відкрив голова Координаційної ради Кластера М.І. Сліпченко, і виступив з доповіддю по першому питанню.

Перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Д. С. Ткачов запропонував об’єднання зусиль бізнесу, навчальних закладів та органів влади на користь розвитку регіону.

Директор НДІ правознавства О.Е. Сімсон, продемонструвала принципи діяльності інноваційних кластерів з точки зору законодавства ЄС, можливості розробки спільних грантових пропозицій в межах програми HORIZON 2020 у сфері ІКТ, а також ключові складові проекту договору про організацію роботи інноваційного Кластера інформаційно-комунікаційних технологій «Kharkiv-IT» у відповідності з європейськими стандартами. Окрім того, вона презентувала зміст сертифікованої освітньо-професійної програми «ІТ-право», що розпочинає НДІ правознавства, й особливі умови участі в програмі для підприємств-учасників Кластера.

З четвертого питання виступив директор ДБУ «Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку», заступник голови координаційної ради Кластера О.О. Дудка, який розповів про необхідність створення «Decentralized Business Incubator», ініціаторами якого є НДІ правознавства, Наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» і Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку. До даної проблеми можуть приєднатися й інші учасники Кластера.

З ініціативою формування робочої групи з підготовки до проведення ІІ Міжнародного форуму «KHARKIV-IT» виступив перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Д.С. Ткачов.

За підсумками круглого столу та засідання координаційної ради Кластера ІКТ «Kharkiv-IT» було вирішено сформувати робочу групу з підготовки до проведення ІІ Міжнародного форуму «KHARKIV-IT» в 2015 році, присутнім запропоновано подати заявки на участь у цій групі. 

Інформація про проведені заходи також розміщена тут.

зберегти цю сторінку в PDF