Пройди міжнародний профорієнтаційний тест «Магелано університет»

19.02.2016

Соціально-психологічна служба ХНУРЕ інформує старшокласників та їх батьків про можливість безкоштовно пройти міжнародний профорієнтаційний тест «Магелано університет» на порталі «Моя кар’єра»: www.mycareer.org.ua.
«Магелано університет» – це єдина сертифікована в Україні європейська методика для проведення профорієнтаційного консультування, яка була адаптована спеціально для України у відповідності з усіма вимогами і стандартами Міжнародної комісії з тестів (ITC) і схвалена Міністерством освіти і науки України. Тестування є українською та російською мовами на вибір і спрямоване на виявлення здібностей і професійних інтересів підлітка. Вік учасників тестування – від 14 до 25 років.
Усім, хто пройшов тестування, наша служба рекомендує пройти профорієнтаційну консультацію зі звіту в кваліфікованого фахівця. Це дозволить правильно зрозуміти результати тестування і психологічно підтримати старшокласника та його батьків у прийнятті життєво важливого рішення.
Соціально-психологічна служба ХНУРЕ повідомляє про унікальну можливість для слухачів підготовчих курсів отримати профорієнтаційну консультацію БЕЗКОШТОВНО. Консультації проводить сертифікований консультант з профорієнтації, який використовує методику «Магеллан університет» Олена Анатоліївна Бакаленко. Присутність хоча б одного з батьків обов’язкова.
Запис за телефонами: 050-591-32-09 (19.00-21.00).

зберегти цю сторінку в PDF