Програмі подвійних дипломів – 15 років

19.02.2016

Програми подвійного магістерського диплому кафедри Штучного інтелекту і європейських університетів Ювяскюля (Фінляндія) і Амстердаму (Нідерланди) надають можливість студентам отримати другий магістерський диплом Європейського університету, наприклад, в галузі Web Intelligence and Service Engineeringфінського університету Ювяскюля.
З 2001 року у програмі подвійного диплому взяли участь 87випускників кафедри Штучного інтелекту, більше ніж 80 з них отримали ступінь магістра Європейського союзу на додаток до українського диплому.27 випускників здобули ступінь PhD в Європейських університетах Фінляндії, Нідерландів та Великої Британії.
Директорат з освіти та культури Європейської Комісії визнав українсько-фінську програму подвійного магістерського ступеню кращою міжнародною студентською програмою в Фінляндії та рекомендував її досвід для вивчення провідним українським законодавцям в області науки і освіти, які працювали над реформою вищої освіти. Семінари з презентації багаторічного досвіду міжнародного співробітництва кафедри ШІ з її фінськими партнерами відбулися в Фінляндії восени 2008р. за фінансової підтримки Світового Банку та Європейської Освітньої Фундації. Ця подія започаткувала плідне співробітництво кафедри Штучного інтелекту з Парламентським Комітетом ВР з питань науки і освіти.

зберегти цю сторінку в PDF