Профспілковий комітет запрошує до благодійної справи

17.04.2015

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
У цьому році виповнюється 70-років Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На Харківщині понад 1045 пам’ятників та пам’ятних знаків, які віддзеркалюють боротьбу нашого народу з ворогом у 1941-1945 роках. Чимала кількість з них виготовлена з нетривких матеріалів, вимагає заміни чи реставрації. Тим часом, на території області дослідники знаходять нові поховання загиблих воїнів тих часів. До святкування ювілею – 8-9 Травня – всі їх слід привести до належного стану, аби таким чином увічнити славу переможців.
Звичайно ж, така свята справа потребує немалих коштів. Значно допомагає в цьому Харківська обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, яка, зокрема, ініціювала розповсюдження благодійної марки, кошти від якої підуть на оновлення пам’ятників та пам’ятних знаків. Благодійну марку Товариства вартістю 2 гривні можна придбати у профоргів або в профкомі університету. Марки освячені у Києво-Печерській Лаврі. Придбавши благодійну марку, Ви долучитеся до благородної справи.

Профспілковий комітет співробітників університету

Довідково
Харківська обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури є добродійна, громадська, неприбуткова.
Основа її діяльності – охорона історико-культурної спадщини, наукове дослідження, поповнення експонатами музеїв, каталогу пам’яток, меморіальних дощок, некрополя, працює під керівництвом директора інституту археології Національної Академії Наук України академіка П.П. Толочка.
У Харкові та області немає жодної визначної пам’ятки історії, мистецтва, архітектури в реставрації чи спорудженні якої б не брало участі Товариство. Відродження духовності та історичної пам’яті, збереження, вивчення культурної спадщини нашого краю важлива та благородна справа.

зберегти цю сторінку в PDF