Професор Олег Аврунін представив наукову групу ХНУРЕ на міжнародній французько-української конференції

24.04.2017

20 квітня в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулася Міжнародна французько-українська конференція French – Cern – Ukrainian Workshop on Medical Physics and Imaging, присвячена проблемам отримання та обробки біомедичних зображень.

Від ХНУРЕ в роботі конференції брала активну участь наукова група професора Олега Авруніна з доповідями, присвяченими обробці Мікро – КТ-зображень, технологій планування хірургічних операцій в нейрохірургії та отоларингології. Був продемонстрований багаторічний досвід, отриманий в результаті співпраці з міжнародними програмами DAAD, ERASMUS +, TEMPUS EANET, з лабораторіями Університету ім. Лейбніца (м. Ганновер).

На конференції також були присутні фахівці з усієї України і, зокрема, Олексій Зінвалюк – випускник кафедри біомедичної інженерії ХНУРЕ, який став інженером-радіологом UCT – Українського центру ТомоТерапіі.
Конференція сприяла розширенню знань студентів, а також обміну думками вчених і технічних фахівців в галузі обробки зображень і медичної радіології.

зберегти цю сторінку в PDF