Проект “IT-рекрут” в ХНУРЕ

11.08.2015

В IT-workspace та креативному просторі ХНУРЕ “IT Hub NURE” стартує новий проект – курси IT-освіти для демобілізованих військовослужбовців із зони АТО “IT-рекрут”.  Проект реалізується за підтримки Студентського сенату ХНУРЕ, Харківської обласної спілки «Молодіжні Ініціативи» та Департаменту з підвищення конкурентоздатності регіону Харківської обласної державної адміністрації.

«Цей проект є соціальною ініціативою. Він спрямований на надання реальної допомоги нашим воїнам, які повернулися із зони АТО, шляхом навчання їх професіям, що нині користуються попитом на ринку праці, – підкреслила віце-губернатор Юлія Світлична. – Наразі мова йде про підготовку тестувальників – спеціалістів, що відповідатимуть за якість програмного забезпечення. Проект реалізується на волонтерських засадах. На пропозицію про співпрацю відгукнулося дуже широке коло партнерів: від вищих навчальних закладів та громадських об’єднань до харківських IT-компаній».

Як зазначив координатор проекту від ХНУРЕ, помічник ректора з виховної роботи Євген Сакало окрім  отримання знань та навичок з забезпечення якості ПЗ (тестувальника) демобілізованими військовослужбовцями із зони АТО цілями проекту є:
– створення «майданчика» для ресоціалізації військовослужбовців, їх перекваліфікації, отримання ними додаткових конкурентних переваг на ринку праці;
– привернення уваги громадськості до проблем демобілізованих військовослужбовців;
– розвиток партнерського співробітництва ВНЗ та IT-компаній.

Під час проходження курсів слухачам також будуть надані базові знання з технічної англійської мови, а після закінчення навчання вони отримають сертифікат та можливість пройти співбесіду та стажування в IT-компаніях Харкова.

Проект відкритий для будь-якого партнерства.

Реєстрація для участі у проекті за посиланням https://goo.gl/rfy2Ub

Старт навчання: вересень 2015 р.

Тривалість навчальних курсів:
– 3 рази на тиждень, вечірній час, 3 академічні години, лекція+практика;
– 1 раз на тиждень – зайняття з англійської мови.
Усього: 2,5 місяці (90 годин, 30 занять).

Детальна інформація про проект IT-рекрут та діяльність” IT Hub NURE” за посиланням https://www.facebook.com/ithub.nure

зберегти цю сторінку в PDF