Представники ХНУРЕ взяли участь у Erasmus+ Contact Seminar для країн Східного партнерства

30.11.2016

Проректор з науково-методичної роботи Станіслав Ігнатьєв, директорка Департаменту міжнародного співробітництва Елліна Мединська та координаторка міжнародної діяльності кафедри штучного інтелекту Людмила Титова пройшли багаторівневий відбір і взяли участь у Erasmus+ Contact Seminar для країн Східного партнерства.

За результатами були отримані корисні контакти, які в подальшому переростуть у спільні заявки Erasmus+.

Захід проходив у форматі нетворкінгу і низки семінарів, присвячених заповненню аплікаційних форм, відбору та підтримці учасників, а також підписанню міжвідомчих угод. Особлива увага приділялася міжнародній кредитній мобільності. Організатором Erasmus+ Contact Seminar був центральний офіс Erasmus+.

У семінарі взяли участь близько 200 представників вишів з усіх 33 країн-партнерів програми. Харків представляли два університети, в тому числі і Харківський національний університет радіоелектроніки.

Матеріали семінару: https://drive.google.com/drive/folders/0BxqJYovGcy-aQkVBMjdSM1FzMTQ?usp=sharing

Нагадуємо, що ХНУРЕ вже підписав різні угоди про співпрацю з академічної мобільності, які доступні як для українських, так і для іноземних студентів. Детальну інформацію можна дізнатися в Департаменті міжнародного співробітництва ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF