Посол туреччини в україні звернеться до міністерства освіти щодо визнання дипломів ХНУРЕ

08.08.2016

Посол Республіки Туреччина в Україні Йонет Джан Тезель звернеться до Міністерства освіти Туреччини щодо визнання дипломів Харківського національного університету радіоелектроніки в їх країні – про це він повідомив на зустрічі з представниками ХНУРЕ.Головною метою зустрічі в Посольстві Республіки Туреччина в Україні, за участю проректора ХНУРЕ Станіслава Ігнатьєва, стало обговорення активізації співробітництва з університетами Туреччини і визнання дипломів.

«Сьогодні Туреччина є енергетичним хабом, тому економіка країни потребує все більше і більше високоякісних фахівців в області енергетики, які будуть вчитися, в тому числі і за кордоном», – підкреслив Посол Йонет Джан Тезель.

У свою чергу, представники ХНУРЕ ознайомили пана Тезель з ситуацією, яка склалася з визнанням документів про вищу освіту українських вузів Міністерством освіти Республіки Туреччина.

«ХНУРЕ готує висококласних фахівців, які затребувані на міжнародному ринку праці, разом з тим, університет підпадає під формальні обмеження Міністерства освіти Туреччини про визнання документів про вищу освіту, оскільки не має природних і гуманітарних факультетів», – підкреслив проректор Станіслав Ігнатьєв.

Також сторони домовилися про сприяння розвитку наукового та освітнього партнерства між університетами Туреччини і ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF