Запрошуємо на майстер-клас за темою «Пошук проектів і замовників»

02.03.2015

4 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться майстер-клас в рамках Школи IT-підприємця “Start-up” за темою «Пошук проектів і замовників».Проводити його буде технічний директор компанії Factorial Complexity Віталій Іванов.
Анонс майстер-класу:
– Жодна аутсорсингова компанія не може існувати без клієнтів і їніх проектів. Де знайти правильного клієнта? Як переконати його, що йому потрібно працювати саме з вашою компанією? Скільки грошей просити за свою роботу? Про це розповість Віталій Іванов, технічний директор компанії Factorial Complexity, у своєму майстер-класі з позиції «технаря» і керівника компанії.

Початок заходу о 18.30 в аудиторії 301 «б» (3-й поверх головного корпусу ХНУРЕ)

Голова організаційного комітету Школи декан РТ факультету Сергій Миколайович Сакало www.facebook.com/sergii.sakalo
Детальна інформація про Школу IT-підприємця “Start-up”
https://www.facebook.com/groups/itstartup.nure
https://vk.com/itstartup.nure

Довідка прес-центру ХНУРЕ:
Factorial Complexity (http://www.factorialcomplexity.com) займається розробкою мобільних додатків під Apple iOS і Android. Своїм завданням компанія бачить створення якісних продуктів з увагою до деталей. За три роки свого існування компанія розробила десятки додатків, серед яких можна відзначити: туристичні програми для USA National Park Services, плеєр для популярного норвезького музичного сервісу Beat, офіційний додаток для «Української Правди». Також розроблені компанією освітні ігри для дітей регулярно потрапляють в топ американського Апп Стора у відповідній категорії.

зберегти цю сторінку в PDF