Польська делегація відвідала ХНУРЕ

25.11.2016

Керівництво Люблінської політехніки (Польща) у складі: канцлера Політехніки – Вєслава Сікори, і заступника керівника Центру Програми Східного партнерства – Павла Комади, 22 листопада відвідали Харківський національний університет радіоелектроніки.

Люблінська політехніка – потужний навчальний, науково-просвітницький, культурний і молодіжний центр. Університет – №1 серед інноваційних ВНЗ Польщі, входить в ТОП-15 університетів країни. У вузі – 16 технічних напрямків, які об’єднують понад 50 спеціальностей; в його структурі також – центр інформаційних технологій, центр інновацій та передових технологій, Люблінський центр трансферу технологій, Люблінський бізнес інкубатор.

Як говорилося раніше, у вересні 2016 року, ХНУРЕ підписав угоду з Люблінської Політехнікою (Польща) про створення програм подвійних дипломів. Угода стала результатом візиту проректора з науково-методичної роботи ХНУРЕ Станіслава Ігнатьєва та директора Департаменту з міжнародного співробітництва Елліни Мединської в Польщу, де вони провели переговори з ректором Люблінської Політехніки Петром Кацейко, канцлером Веславом Сікорою, а також керівниками факультетів.

Головна мета візиту – запуск програми подвійних дипломів за чотирма напрямками: мехатроніка, інженерія поновлюваних джерел енергії, комп’ютерні мережі, мобільні додатки, передача відповідних навчальних планів. Однак наше партнерство передбачає подальше розширення цього списку.

У таких програмах зможуть брати участь українські та іноземні студенти ХНУРЕ. Навчання можливе, крім польського, і російською, і англійською мовами. Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки вже зараз можуть скористатися всіма перевагами Партнерства – більше інформації Ви можете отримати в Департаменті міжнародного співробітництва ХНУРЕ (каб. 6) icd@nure.ua.

зберегти цю сторінку в PDF