«Platinum спонсор» Міжрегіональної X ярмарки вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

15.10.2013

Наша компанія NIX Solutions була заснована в 1994 році і тепер стала одним із флагманів IT-аутсорсингу в Україні зі своєю історією і традиціями.

Ми – це понад 700 професіоналів своєї справи і просто хороших людей. Кожний з нас унікальний – у нас різні характери, захоплення і погляди, ми граємо різні ролі, але це не розділяє, а збагачує і надихає нас. Відносини всередині колективу завжди були і будуть основою нашого успіху.

Командний дух, небайдуже ставлення до роботи, залучення до бізнесу клієнтів – це умови динамічного розвитку нашої компанії. Всі послуги, які ми надаємо нашим клієнтам, можна розділити на декілька напрямів – це розробка ПЗ на замовлення, підтримка існуючого ПЗ, адміністрування та технічна підтримка ПЗ, консалтинг, розробка власних продуктів. Різноманітність технологій, що ми використовуємо розробки – PHP, .NET, Java, C++, Flash, CMS, iPhone/Android приваблює наших замовників, а відділ QA стоїть на варті якості кожного продукту.

Ми любимо свою роботу і робимо її тільки добре. Двері нашої компанії були і будуть відкриті для молодих, натхненних, активних, творчих умів. Тому ми йдемо назустріч студентам і молодим фахівцям, пропонуючи не тільки роботу, а й курси навчання за різними напрямками, можливість пройти практику і можливість поєднувати роботу і навчання. Ми підтримуємо перші кроки в кар’єрі кожного, хто стає частиною нашої компанії. Це одна з найважливіших умов нашої стабільності.

 

адреса: Харків-61105, пр. Гагаріна, 181

телефон: (057) 784 06 00 , (067) 575 23 26

е-mail: jobs@nixsolutions.comeducation@nixsolutions.com

www.nixsolutions.com

зберегти цю сторінку в PDF