Підсумки конкурсу «Професіонали майбутнього 2015»

08.06.2015

За результатами 9-й національної програми підтримки талановитих студентів «Професіонали майбутнього 2015», фінал якої відбувся 25 травня, команда Національного університету «Львівська політехніка» стала переможницею конкурсу і отримала грант у розмірі 125 тис. грн. на навчання.«Професіонали майбутнього» – це конкурс наукових робіт серед студентів телекомунікаційних факультетів. Конкурс заснований в 2006 р. компанією «МТС Україна» і вже 9-й рік поспіль проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України й Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв’язку та інформатизації.
Цього року в конкурсі «Професіонали майбутнього» взяли участь студенти та викладачі 11 провідних технічних ВНЗ України. Всі команди розробляли проекти на тему «Впровадження технології IP-over-DWDM на опорній транспортної мережі IP/MPLS». Проекти спрямовані на підвищення економічної ефективності мережі за рахунок технології IP-over-DWDM, яка дозволяє знизити енергоспоживання, експлуатаційні та капітальні витрати, а також спростити архітектуру мережі.
Журі конкурсу, до складу якого увійшли представники Міносвіти, НКРЗІ, Держспецзв’язку, 11 вишів-учасників, експерти «МТС Україна» і компаній-партнерів конкурсу оцінювали наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки і архітектури проектування, швидкості реалізації та презентаційних навичок учасників. Переможці визначені абсолютною більшістю голосів.
За традицією, організатори відзначили всіх учасників конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» в індивідуальних номінаціях, які визначають найсильніші сторони представлених робіт. Зокрема, в номінації «За актуальність поданого проекту» перемогла команда Харківського національного університету радіоелектроніки у складі студентів груп ТК-11-1,2 Б.О. Ванєєва, Д.С. Корякіна, М.Ю. Сосєдко, Ю.А. Супрун, О.В. Усенко, під керівництвом доцента кафедри мереж зв’язку А.В. Ширяєва і Н.А. Харченко.
Вітаємо з успішним виступом та бажаємо команді подальших успіхів !

Повний фотозвіт з конкурсу https://www.dropbox.com/l/orvaEvHncCndcfHvtpr4It

зберегти цю сторінку в PDF